Zhromaždenie s Dr. Bill Moorom v Martine

V sobotu, 4.8.2012 náš zbor navštívil Dr. Bill Moore. Očakávania boli veľké, Bill je totiž úspešný pastor, ktorému sa podarilo vybudovať niekoľkotisícový zbor v Brownswille v Texase. A nebola to ani jeho prvá návšteva u nás. Navštívil nás už viac krát a všetky zhromaždenia s ním boli veľmi dobré, tak sme sa tešili aj teraz.

Už aj začiatok bol dobrý. Chváliaci tým znova odviedol skvelú prácu. Po chválach prevzal mikrofón Dr. Moore, s prekladateľom Radom Kapustom. Priniesol nám posolstvo o tom, že Boh je Bohom obnovy, že obnovuje naše životy, zdravie, financie a všetko, čo človek potrebuje a pripravil pre nás dobrú budúcnosť. Každému, komu sa nepodarilo prísť na toto zhromaždenie, by som určite odporučila, aby si kúpil audiozáznam.

Po Billovom odkaze nasledovala výzva pre ľudí, ktorí ešte nepoznajú Pána. Štyria nazbierali odvahu a vystúpili dopredu, ale veríme, že ich bolo viac, ktorí sa túto modlitbu modlili na miestach, kde sedeli. A potom už prišla výzva pre ľudí, ktorí potrebujú obnovu v akejkoľvek oblasti života. Prišli hádam všetci, dokonca sa tam objavilo aj pár detí. Ďakujeme Billovi Moorovi, že nás znova navštívil, priniesol povzbudzujúce slovo a nové pomazanie a tešíme sa na jeho ďalšiu návštevu. Prajeme všetkým, ktorí sme sa toho zúčastnili, aby tento Boží dotyk zostal na našich životoch a priniesol povzbudenie, posilnenie a obnovenie našich životov, pretože pokračujeme…Jeremiáš 33,3

“Volaj ku mne, a ohlásim sa ti a oznámim ti veliké veci a neprístupné, ktorých neznáš.”